27 Nisan 2013

Garanti Bankası Bir Aydır Kullandığım Karta Yıllık Aidat Parası Kesildi!

Garanti Bankası'ndan aldığım miles & smiles karta daha bir aydır kullanmama rağmen yıllık aidat parası kesilmiş. 1 ay kullanılan bir karta neden 1 yıllık aidat bedeli ödetildiğine anlam veremedim.Bir yıldır kullanıyor olsam bu ücreti mantıklı karşılardım fakat daha birinci ayında yıllık aidat bedeli kesmek nasıl bir mantık anlayamadım doğrusu. bu uygulamadan şikayetçiyim.Ben şu anda kartı kapatsam bile yıllık ücreti zorla ödeyeceğimi söylediler.Garanti Bankası'yla uzun zamandır çalışıyorum.Ama bu tarz olaylar beni soğutuyor.Lütfen konuyla ilgili yardımcı olun.

Serdar 97 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 27 Nisan 2013

    Bana geri dönüş yapıldı fakat benim sorunumu çözecek şekilde değil bana yıllık kart ücretinin bir defaya mahsus alındığına dair bir mail göndermişler.Standart herkese yollanan bir mail olduğu belli.Benim sıkıntım bir aydır kullandığım bir kartın yıllık ücretinin neden şimdi benden alınmak istenilmesiydi. Normalde bu ücretin bir yıl kartı kullandığımda alınması gerekiyor.Çok haksız ve adaletsiz bir uygulama olarak görüyorum.Ayrıca şikayetime mantıklı bir yanıt alamadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön