30 Nisan 2013

Garanti Bankası Bilgim Olmadan Vadesiz Hesap Açılması ve Sigorta Poliçesi Düzenlenmesi!

Maltepe Kartal şubesindeki tek hesabımdan benden habersiz kredi kullanılıp kredi kartlarıma aktarılıyor. Benden habersiz vadesiz döviz hesabı açılıp bununla ilgili hesap işletim ücretleri ve bir takım harçlar kesiliyor. İmzam ve yetkileri olmadan Ev plus diye bir poliçe düzenlenip bununla ilgili tanımlanmış tek hesabımdan para çekiliyor.

Tüm bu aksiliklerden sonra Maltepe Kartal şubesindeki bayan buz gibi 4 kere tüm müşteri temsilcilerimiz doludur diyerek telefonu kapatıyor. Bununla ilgili tarafıma acil dönüş yapılıp tüm zararımın giderilmesini talep ediyorum. Aksi halde imzam olmadan yaptığınız tüm işlemlerdeki tutarların geri ödemesi ile ilgili hukuki işlem başlatacağım.

Aydın 76 Okunma

Cevaplar

 • Aydın 15 Mayıs 2013

  15. gun ve hala en ufak bilgiledirme yok. Sanırım artık bu durum tarafımın sonuna kadar haklı olduğunu çıkartıyor. En kısa sürede gerekli işlemler tarafımdan başlatılacaktır.

 • Aydın 08 Mayıs 2013

  8. gün ve en ufak bilgi yok.

 • Aydın 06 Mayıs 2013

  6. gün...

 • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön