Garanti Bankası Bilgim Olmadan Kredi Kartım Kapatıldı.

Ebru K. |

29/06/2015 günü bir mağazada alışverişimi kredi kartımla ödemek isterken kartımı kullanamadım ne olduğunu anlamak için bankamatiğe gittim bankamatik kartıma el koydu, müşteri temsilcisini aradım kartım benim isteğim üzerine kredi kartı aidatı nedeniyle kapatıldığını söyledi ben böyle bir işlem yapmamış olmama rağmen hatta kartımın üyelik aidatı bile olmamasına rağmen nasıl böyle bir şey gerçekleşir dediğimde gerçek cevaplar alamadım ertesi gün haklı müşteri hattını aradım konuştuğum kişi birde üstüne beni dövecek gibi konuştu. Biri benim adıma bankayı aramış ve kartımı iptal etmişse bu bankanın güvenliği yok demektir. Tüm yasal haklarımı arayacağım tüketici hakları mahkemesine başvuracağım...

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru K.
  04 Ağustos
  14:38

  Şikayetvar.com a çok teşekkürederim iyi ki böyle bir site var. Bir tüketici olarak bizim de yanımızda birinin olduğunu görmek iyi geldi, kişisel başvuruları hiç önemsemeyen ama böyle kötü reklam korkusuyla harekete geçen firmalara ders olsun.

 • 30 Haziran
  12:41

  Müşterimiz Sn. Ebru K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş