Garanti Bankası Bilgim Olmadan Kredi Kartı Başvurusu Aldılar!

Remzi T. |

25. 11. 2013 tarihinde Garanti Bankasından sadece vadesiz hesap açtırdım fakat oradaki bayan bana bilgim dışı kredi kartı başvurusu yaptı ve laubali şekilde o otomatik geliyor dedi. Arkadaşımda Garanti çalışanı bunun otomatik olmadığını biliyorum. Tüketici Hakları Hakem Heyetine şikayet ettim. Ayrıca Garanti Bankası nada mail attım ama dönmediler. Bana gelen mesajda bu;

Kredi kartı başvuru talimatınız 80770*** başvuru numarası ile değerlendirmeye alınmıştır. Başvurunuzu 4440333 1-5-2-2 adımından takip edebilirsiniz.

Derhal iptal edilsin bu başvuru.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Remzi T.
  02 Aralık
  19:26

  çalışanlarınız mükemmel. benimle görüşen kişi hakkında görüşüm gayet olumlu.

 • 29 Kasım
  13:28

  Müşterimiz Sn. Remzi T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş