Garanti Bankası Bilgim Dışında Yapılan Harcama, Kart Kopyalanması!

Merve O. |

Garanti Bankası kartımdan bilgim olmadan 04.04.2016 tarihinde Avea.com.tr Fatura İstanbul adında 1 dk arayla 3 ödeme gerçekleşmiştir. Müşteri hizmetleri ile görüştüm itiraz dilekçesi doldurup yollamam gerektiğini söylediler. Hızlıca itiraz dilekçemi paylaştım.

Banka provizyondaki itiraz ettiğim harcamaları provizyondan çıkarıp ekstreme yansıtmış. Bilgim dışında, uygunsuz, tarafıma şifre gelmeden güvenlik sorgulaması yapılmadan çekilen tüm işlemlerin iptalini ve iadesini talep ediyorum. Bu konuda, Garanti Bankası'nın en kısa sürede desteğini rica ederim. Ortada bir haksızlık olduğu açıkken ve de bu kadar hızlı ekstreye yansıdığından Garanti pos'undan işlem gerçekleşmişken işlem iptalinin hızla yapılması gerekir.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  09:33

  Müşterimiz Sn. Merve Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş