01 Nisan 2014

Garanti Bankası Bilgim Dışında Olan Alışveriş.

12.11.2013 tarihinde Garanti Bankasına ait olan kartımdan bilgim dışında yurtdışı usd ile alışveriş yapılmış ve müşteri hizmetlerinden anında görüşülüp kart iptali yapıldı. Yapılan alışverişler zamanla ekstreme yansımış ve zamanla iptali sağlanmıştı.

Sonradan 125.66(60 usd)lik yurtdışı alışveriş yansımış ve kaç defa bankaya başvurmam kaç defa müşteri hizmetleriyle görüşmem ve dilekçe yazmama rağmen cevap alamadım ve sürekli oyalandım.

27,03,2014 tarihinde genel merkeze dilekçe yazdım ve itiraz süresi dolduğu için işleme alınamamıştır denildi ve tekrar müşteri hizmetleriyle görüştüm kaç defa haklı müşteri hattını aradım ve benimle alaycı bir tavırla konuşuldu, geçiştirildi sonuç alamadım.

Hatice 173 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2014

    Müşterimiz Hatice K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön