Garanti Bankası Bilgim Dışında Kredi Kartımın İptali.

Pelin Ç. |

1,5 ay önce Garanti Bankası'na ait kredi kartım ile internet üzerinden alışveriş yapmak istediğimde onay alamamıştım. Geçici bir sorundur diye ertesi gün tekrar denedim. Yine aynı şey olunca bankayı aradım. Bana kartımdan 1 hafta önce güvensiz bir işlem denemesi yapıldığını fakat bankanın onay vermediğini ve bu işlem sebebiyle kartımın kullanıma kapandığını söylediler.

Neden o işlem esnasında beni aramadıklarını sordum ama mantıklı bir cevap veremedi müşteri temsilcisi. Şimdi de hiçbir şekilde kredi kartı başvurularımı kabul etmiyorlar. Ben 8 yıldır bu bankanın müşterisiyim. Bir kere olsun eksik veya gecikmeli ödeme yapmadım. Hiçbir ilgim olmayan bir konu yüzünden düştüğüm duruma bakın! Ayıp!

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pelin Ç.
  23 Kasım
  11:34

  Hala beklemedeyim.

 • 19 Kasım
  09:27

  Müşterimiz Sn. Pelin Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş