Garanti Bankası Bilgim Dışında Kredi Kartımın Başkaları Tarafından Kullanılması...

Nusret D. |

Sonu 2020 ile biten kartımdan 4119 TL Western Digitalcorp Vine isimli bir yerden alışveriş yapılmış. Bununla ilgili herhangi bir bildirim, onay kodu da banka tarafından ulaştırılmadı, işlemi de internet bankacılığı üzerinden farkına varabildim. Bankada şikayet bildiriminde bulundum ve en yakın karakolda da ifade verdim. Bankadan daha sonra gelen telefonda da işlemin iptali için gerekli şikayette bulunulduğu, ve mağdur edilmeyeceğim söylendi. Buraya yazmamın sebebi, bu Western Digitalcorp ile başka kişilerin de şikayetlerine rastlamam ve bankaların bu konuda aksiyon almalarını sağlamak, ayrıca mağduriyetimin kesin olarak giderildiğinde yine buradan bankama teşekkür etmek. Nitekim mağduriyetimin giderilmediği bir durumda, kendilerine de belirttiğim gibi, hiç bir bildirim yapılmayan ve onayımın olmadığı bu işlemle ilgili hakkımı mahkemede arayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  09:51

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş