Garanti Bankası Bilgim Dışında Ek Kart Çıkarmış!

Nurhayat Eray E. |

Garanti Bankası tarafından hiç haberim olmadan ve yaşım daha 18'in altında olduğu halde 2009 yılında hiç tanımadım kişi tarafından adıma ek kart çıkartılmış ve şuanda bankanızın onaysız ve bilgisiz işlem yaptığından dolayı icra ve takip süresindeyim.

Merkez bankası tarafından kara listedeyim. Bu ek kart çıkartıldı ve borcu ödenmemiş, artık banka avukatları Sgk bilgilerinden iş yerimi arıyor. Bu zamana kadar ne aradınız nede ulaştınız banka olarak icraya gelinecek mi borç ulaşabiliyorsunuz. Ne bankanızda olan adreslerim doğru nede bilgilerim tam. Siz nasıl iş yapıyırsunuz da bu kadar basit ek kart çıkartıyorsunuz. Bankanıza karşı maddi manevi tazminat davası açtım.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  11:43

  Müşterimiz Sn. Nurhayat Eray E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş