Garanti Bankası Bilgilendirme Yapmadı!

Mehmet G. |

Garanti Bankası'ndan çekmiş olduğum kredinin hesabını hiç kullanmadığım vadesiz hesaba bağlayarak kart işletim ücreti kesilmesinin hiç adil olmadığı kanaatindeyim.Kredi işlemi yapılırken böyle bilgi verilmemesi usulsüz olarak algılanmaktadır. Satın aldığınız hizmete ayriyeten bir ücret talep edilmesi hiç samimi gelmemektedir. Garanti müşterisi olmaktan gurur duymaktayım. Yapılan usulsüzlüğün düzeltilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet G.
  14 Ocak
  15:08

  Garanti bankasi hala beni ikna edebilcek aciklamayi yapmadi kesintileri gösterir bir belge almak istiyorum hepsi bu kadar ama verilmiyor

 • Mehmet G.
  13 Ocak
  13:27

  Hala bilgilendirilmedim ne yazik ki

 • Mehmet G.
  10 Ocak
  13:43

  Bankadan tlfn ile bilgilendirmesini bekliyorum ama usulsüz bir uygulama oldugundan kaynakli hala dönüş yapilmadi ne yazikki

 • Mehmet G.
  09 Ocak
  18:11

  Bu hizmetin karşiliğini ödeyebilmem için banka bana tüketici hakkini gözeterek;iyiniyet dahilinde imkan sağlayacaği yerine sağlamis olduğu yöntemden ücret talep etmesi;kabul edilebilir bir uygulama değildir heleki sizin o anda o paraya acil ihtiyacinizin olmasi ve hesaptan kesilmesi tahayyül sinirlarinizi zorlayacak kadar kötü bir durumdur...vadesiz hesabimdan yillara göre kesilmiş ücretleri gösterir belge almak istiyorum..

 • Mehmet G.
  09 Ocak
  18:04

  Anayasal hakkim olan bilgi edinme hakkim kisitlanmaktadir kredi çekerken vadesiz hesabima sigorta yapilmasi ve ilerleyen zamanlarda bundan hesap işletim ücreti kesileceği bilgilendirilmemiş olmasina rağmen neden 58 lira kesildiğini açiklayabilecek bir yetkili bulamiyorum..kiminle iletişime geçsem yetkisi dahilinde olmadiğini bilgi veremeyeceğini söylüyor..şubeye gitmem gerektiği söylenerek hakkinizi aramaniz ve bilgi edinmeniz kisitlanmaktadir..Bu davranişlarda iyiniyet görememekteyim..

 • 09 Ocak
  16:05

  Müşterimiz Sn. Mehmet G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş