04 Şubat 2014

Garanti Bankası Bilgilendirme Yapmadan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Garanti Bankası şirket kredi kartı, bireysel emeklilik, vadeli hesabım, maaş hesabım ve otomatik ödeme talimatım bankada bulunduğu halde 3 vadesiz hesabımın birisinden bilgilendirme yapılmadan 58 TL hesap işletim ücreti kesildi.

Diğer müşterilere yapıldığı gibi SMS'le bilgilendirme yapılsaydı bu hesabı kapatabilirdim. Bu ücretin iade edilmesini istiyorum aksi taktirde tüm hesaplarımı kapatacağım.

Mesut 67 Okunma

Cevaplar

  • Mesut13 Şubat 2014

    Banka ile bugün görüştüm, hesap işletim ücretini iade etmiyorlar, operatör kopyala yapıştır aynı cevapları veriyor, 1.Bankanın otomatik ödeme talimatlarını 2.Avans hesabımı 3.Şirket kredi kartımı 4.Vadeli hesabımı 5.Maaş hesabımı kapatıyorum, acaba bu durumdan banka nasıl karlı çıkacak, bunu muhakeme edemiyorlar. ve de tüketici hakem heyetine başvuracağım..

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Mesut Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön