30 Mart 2016

Garanti Bankası Bilgi Verilmeden Değiştirilen Ekstre Tarihim!

13***52 no.lu müşteri numarama bağlı kredi kartımın son 3 aydır ekstre kesim tarihi ve buna bağlı olarak son ödeme tarihi değiştiriliyor ve son olarak normalde ay sonu olan ekstre kesim tarihimi onayım olmadan 22 Mart'a çekerek son ödeme tarihini 31 Mart yapmışlar.

Maaşımı ayın 1 inde aldığım için kredi kartımı talebim olmadığı halde değiştirilen ekstre kesim tarihi yüzünden gecikmeli ödemek zorundayım! Bu konu ile ilgili Garanti Bankası'na ulaştığımda sistemsel bir konu olduğunu söyleyen müşteri temsilcisine öyle ise bu sistemsel hatanızı düzeltin diyorum, bu hata değil yanıtı alıyorum! Hem onaysız işlem yapılıyor hem ukalalık had safhada! Garanti Bankası her banka gibi 25 inde neden ekstre kesemiyor? Üstüne üstlük bu saçma uygulamanın normal olduğunu savunuyor? Birileri bana açıklasın..

Filiz 53 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Filiz O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön