08 Haziran 2016

Garanti Bankası Bildiğin Pazarlık Yapıyorlar!

Garanti Bankası'na 2 senedir babamın emekli maaşı yatıyor ve bizden aidat alınmayacağını söyledikleri için kredi kartı da alınmıştı. Geçen gün 80 TL para kesmişler, müşteri hizmetlerini aradığımız zaman 55 TL Bonus teklif ettiler, düşünelim bir deyip telefonu kapattık, ertesi gün babam geri aradığı zaman verdikleri teklif 25 TL!

Kapatırım demiş kapatın demiş, emekli maaşımı taşıyacağım deyince taşıyın diyebilen bir banka! 55 TL geri verin dediği zaman "yapamıyoruz" cevabını veren, pazarlıkla ne kurtarsam kardır diyen bir bankadan başka bir şey bekleyemezdik. Birde itirazlar için ayrı bir hat kurmuşlar tam bir kurtlar sofrası!

Yusuf 305 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf11 Haziran 2016

    Tarafım ile iletişime geçen herhangi birisi hala olmamıştır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

  • Yusuf08 Haziran 2016

    Hesap bildirim cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen " sözleşmelerdeki haksız şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yukarıda saydığım nedenlerle 2016 yılı mayıs, ayına ait hesap bildirim cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 82,50 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön