06 Mayıs 2014

Garanti Bankası BES'te Zarar Ettiriyor.

Garanti Bankası müşterileri ile ilgilenmemelerine rağmen bu şikayeti cevaplamış olmak için cevaplıyor. Kişiye özel müşteri temsilcim G**K**, bireysel emeklilikte ki mevduatımı her seferinde yanlış yönlendirerek bakiyemin eksiye düşmesini sağlıyor. Kendisine mail ve telefonlarıma cevap vermemektedir.

BİST 100 ile paralel doğrultuda değişen, Büyüme amaçlı EYF olarak değerlendirdiğim fonlarım, aldığım tarihteki BİST 100 değerine gelmesine rağmen ekside. Günlerdir ekran görüntüleri ile desteklediğim, biriktirdiğim verilerime henüz bir açıklama getirememişlerdir. Umuyorum ki Garanti Bankası'nın yapabilecek bir açıklaması olur ve insanların birikimlerini eritmeye devam etmez.

Onur 319 Okunma

Cevaplar

  • Onur 12 Mayıs 2014

    Garanti Bankası halen benimle irtibata geçmemiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Müşterimiz Onur U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön