Garanti Bankası Benimle Dalga Geçti!

Çiğdem Y. |

Eğitim 3 taksit kampanyasına bonusflaş uygulaması ile dahil oldum. Yaptığım kitap alışverişi kampanyamin tutarının üzerinde olmasına rağmen taksitlenmeyince call centerını aradım. Eğitim harcamasından kastettiklerinin okul taksiti olduğunu belirttiler. Facebook'ta bir kullanıcının yorumuna benim de aynı durumda olduğumu yazınca "haklı müşteri hattı" beni aradı. Önce kampanyanın garanti poslarında yapılması gerektiğini söylediler. Koşullarda böyle bir ibare olmadığı konusunda itirazım haklı bulundu. Bu kez yapılan alışverişin kontur olarak görüldüğünü ve firmadan yazı gelirse tekrar değerlendireceklerini söylediler. Ben de firmadan kitap alışverişi olduğuna dair yazıyı gönderdim. Yanıt: Bu kampanyamız kapsamında; harcamanızın eğitim harcaması olmadığı, kırtasiye harcaması yapıldığı tespit edilmiştir. Bu nedenle taksitlendirme talebinize olumlu yanıt veremiyoruz.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  16:26

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş