Garanti Bankası Benim Bilgim Olmadan Hesabımı Kapatmışlar.

Musa U. |

Garanti Bankası sanal kart hesabıma para aktardım. Sonra o parayı kullanmaktan vazgeçip sanal kartımdan banka hesabıma aktarmak istedim fakat internet şubesinde 'Bu kartınız nakit çekimine kapalıdır. Şubenizle görüşün. ' diye bir uyarı aldım. Ne hakla bana bilgi vermeden benim hesabımı nakit çekimine kapatabiliyorsunuz? Hemen hesabımı kullanıma açmazsanız yasal yollara başvurup gerekli şikayetlerde bulunacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa U.
  20 Ocak
  13:17

  Paracardweb kartıma ait sanal hesabım halen kapalı. Sanal kartımdaki parayı halen hesabıma aktaramıyorum. Müşteri hizmetleriniz ve şubede müşteri temsilcileriniz ne işe yarıyor anlamadım. Sürekli birbirlerine yönlendiriyorlar. Buraya da dönüş yapılacak demişsiniz ne aradınız ne de sordunuz.

 • Musa U.
  20 Ocak
  13:12

  Şikayetime hiçbir şekilde dönüş yapmadılar. Müşteri hizmetlerini arıyorum şubeye yönlendiriyor şubeye gidiyorum müşteri hizmetlerine yönlendirip duruyorlar.

 • 19 Ocak
  14:27

  Müşterimiz Sn. Musa U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş