Garanti Bankası Beni İcraya Verecekmiş!

Şehnaz G. |

Geçen yıl çekmiş olduğum kredi ödememde bu yazdan beri işsiz olduğum ve sonrasında yeni işe girdiğim için ödemelerimde gecikme yaşadım. 90 günlük süreyi aşmamış hatta sadece 1 dönem gecikmede olmama rağmen banka tarafindan 2124109004 nolu numaradan arandım ve ödemeyi yapmazsam icraya verileceğim söylendi.

90 günlük yasal süreyi hiçbir zaman aşmamış olmama rağmen banka bunu hangi yasal gerekçeyle yapıyor? Konu ile ilgili şikayetimi BDDK'ya da ilettim çıkacak sonuca göre manevi tazminat davası açacağım. Garanti Bankası yetkililerinin bilgilerine...

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şehnaz G.
  02 Temmuz
  14:12

  bu kadar sorunlu bir banka olamaz! En kısa zamanda bankanızdan kurtulacağım!

 • Şehnaz G.
  20 Kasım
  00:15

  garanti bankasi hala bir cozum bulamadi mi?beni bir yetkili aramazsa savciliga suc duyurusunda bulunacagim

 • 09 Kasım
  12:24

  Müşterimiz Sn. Şehnaz G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş