01 Mayıs 2013

Garanti Bankası Ben Böyle Birşey Görmedim!

Ya bu nasıl iştir. Sizden 31500 tl kredi çekiyorum. Yıllardır kredi kartlarınızı kullanıyorum. Müşteri temsilciniz kredi kullandırmak için her türlü yardımlarda bulunuyor. Hatta çektiğim kredi için sigorta masrafını 8 takside bölüyor. Bende onu 55 tl olarak yatırıyorum. Makbuzu elimde mevcut, siz o yatan paraya el koyup 2012 yılı 2. yarısı hesap işletim ücreti adı altında 45 tl kesinti yapıyorsunuz. Bu nasıl bir iştir.

Sizden ivedi olarak yapmış olduğunuz kesintiyi iade ederek sigorta için yatırılan paranın tahsilatının yapılmasını rica ediyorum. Bu hususu da gerekli yerlere şikayet olarak bildireceğimi ve her türlü hakkımı saklı tutacağımı bilmenizi istiyorum.

Ruhi 51 Okunma

Cevaplar

  • Ruhi12 Temmuz 2013

    En kısa zamanda bankayla ilişkimi kesmek istiyorum. Sadece geçici çözümler bulunuyor. Yoksa yaşamın her sürecinde bankayla bi şekilde sürekli uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. Verdikleri sözü tutmuyor, her seferinde tutarsız davranışlar sergiliyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön