11 Ocak 2014

Garanti Bankası Başkasının Maaşı Benim Hesaba Yatıyor!

07.01.2014 tarihinde Eskişehir'de Modern Ambalajda çalışan bir beyefendinin maaşı bir hata sonucu benim hesabıma aktarılıyor. Beyefendi Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki Garanti Bankasına gittiğinde bunu öğreniyor ve gişede çalışan bayan bu kişiye adımı soyadımı, telefon numaramı, nerede çalıştığımı, adres bilgilerimi, yatan paranın benim hesabımda kesintileri olduğunu ve nerelere kesildiğini bilgisini veriyor.

Banka beni hiçbir şekilde arayıp bilgi vermiyor direk telefon numaramı verdikleri beyefendi beni arıyor, mesajlar atıyor parasını geri ne zaman vereceksiniz gibi. Daha sonra ben 09.01.2014 tarihinde talimat verip parasını iade ettik fakat bilgilerimi paylaşan bayandan şikayetçiyim!

Melahat 75 Okunma

Cevaplar

  • Melahat 13 Ocak 2014

    Bu konuyu BDDK'ya dilekce göndererek devam ettirecegim. Bi bankanın beni arayıpta bilgi vermesi bu kadar zormu da bilgilerimi baska birine verip arayıp, mesaj attırıyorlar. Ben evliyim zor durumda kaldım. Geceleyin bana karsı tarafın mesaj atmaya ne hakkı var. Eskisehir Organize Sanayi Bölgesindeki bilgilerimi hangi gise görevlisi verdiyse sonuna kadar ondan sikayetciyim. Bu konuda ne gerekiyorsa da yapacagım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Melahat L. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön