15 Nisan 2013

Garanti Bankası Başka Kişi Adına Beni Arıyorlar!

Garanti bankasından telefonuma tanımadığım bir şahsın ismi ile bilgilendirme yapılmaktadır. Sanırım iletişim bilgilerini yanlış vermiş. bu durumdan oldukça rahatsız olmaktayım ve düzeltilmesini beklemekteyim.

Eyyup 132 Okunma

Cevaplar

  • Eyyup26 Temmuz 2013

    kartıma tekrardan bazı mesajlar garanti bankasından gelmektedir. en son gelen mesajalr 20.000 TL'lık işleminiz şifre girilmeden gerçekleşti. kart şifrenizi bilmiyorsanız az sonra gönderilecek sms'teki adimi gerceklestirerek sifrenizi alınız. sonra ki mesaj 20.000TL'lik sifresiz islem gerceklestirdiniz. Kart sifrenizi bilmiyorsanız az sonra gonderilecek sms'teki adimi gerceklestirerek sifrenizi aliniz. sonra ki mesaj, Sifre yazip, kartin son6 hanesi, anne kizlik soyadi ilk 2 hanesi, kartinizin arkasındaki güvenlik kodunun illk 2 hanesini aralarinda bosluk birakip 3340'a gönderin. bu şekilde hala beni huzursuz eden mesajlar gelmektedir. acaba benim adıma yine tekrar edeyim herhangi birisi bir işlem mi yapıyor . benim garanti bankasında herhangi bir hesabım hiç bir zaman da olmadı. başta mürselin aydın adına geliyordu mesajalr onu da tekrar edeyim. ilginiz için tekrardan teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön