09 Mayıs 2013

Garanti Bankası Bankanın Avukatından Şikayetçiyim!

Garanti Bankası'na ait kredi kartım işsiz kalmam sebebiyle yasal takibe düştü. Avukatlarından taksit konusunda yardım istememe rağmen İzmir Asuman hukuk bürosu avukatları hem ödeme gücümün üzerinde taksitler talep edip, hem de tehdit ve hakaret ettiler. İşsiz olmama rağmen geçen hafta pazartesi 400 tl yatırdım ve haftada bir elinize geçtikçe 100-200 yatırın kapatın dediler.

Bugün itibarıyla haftada bir sözlerine istinaden yine borç bulup 100 tl yatırdım ama taksit hakkınız bitti yasal işlem yapılacak tehditleri devam ediyor. Buradan daha önce de şikayetimi dile getirdim banka inceleyeceğini söyledi. Ama tahmin ettiğim gibi geçiştirdi sadece. Banka ve vekili hakkında tehdit davası açacağım.

Selen 114 Okunma

Cevaplar

  • Selen10 Mayıs 2013

    Başka Bir Şey Söyleseniz Şaşırırdım. Sırf Cevap Vermiş Olmak İçin Standart Cümleler Yazıyorsunuz, Çözüm Üretmek Yok. Harflerin ve Kelimelerin Yeri ve Satır Aralıkları Bile Aynı. Kopyala Yapıştır Cevap Yerine Çözüm Üretmeyi Deneyin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön