Garanti Bankası Bankamatik Sorunu ve Personelin Davranışı.

Onur Cem A. |

Garanti Bankasının 20***5 no'lu müşterisiyim. 5 senedir Garanti Bankasıyla çalışıyorum. Isparta Garanti Bankası merkez şubesi, kredi kartı borcumu ödemek için bankamatiğe gittiğimde, bankamatiklerin para almadığın gördüm. Bunu içeride bulunan görevli arkadaşlara söylediğimde, bizlik bir durum yok şikayet edebilirsiniz denildi.

Daha sonra paramı diğer bankamatiklerde denerken kredi kartımı bankamatik aldı, kartımı uzun denemeler haricinde kartsız olarak gerçekleştirdim. Kredi kartımı bankamatik geri istediğimde aynı personel kredi kartınızı veremeyiz, içeride sayım yapılıyor tarzı cevaplarda bulundu. Kredi kartımın tüm borcunu ödediğime göre mağduriyetimin giderilmemesi durumunda iptale geçeceğim.

Etiketler :

ATM Kart Yutma Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  10:23

  Müşterimiz Sn. Onur Cem A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş