02 Şubat 2015

Garanti Bankası Bankamatik Paramı Yuttu!

Yaklaşık 15 gün önce Avcılar Denizköşkler de İş Bankası'nın bankamatiğinden 250 TL çekmek için işlem yaptım cüzdanımı çıkartırken verilen parayı yuttu süre aşımı sebebiyle paramı yuttu. Gerekli tüm işlemleri yaptım dilekçe vs. 15 gün geçmesine rağmen hala cevap yok.

Az önce aradığımda müşteri temsilcisi iş bankasıyla görüşmemi söyledi. Daha sonra yeniden aradım bu sefer başka bir temsilci çıktı ve İş Bankası ile görüşmemin gereği olmadığını söyledi. Personelde ki bu tutarsızlık ve bankanın beni oyalamasına çok sinirlendim. Eğer birkaç gün içinde işlemim gerçekleşmezse hukuki süreci başlatacağım.

Rabia 286 Okunma

Cevaplar

  • Rabia 04 Şubat 2015

    Şikayetimin olumsuz sonuçlandığını mesaj olarak bildirmiş Garanti Bankası. Yani bu demek oluyor ki 250 TL param uçup gitti. Ben gerçekten anlam veremiyorum kamera olmasına rağmen hala paramın iadesi yapılmadı en kIsa zamanda hukuki Süreci başlatacağım. Mahkemede Görüşürüz! !

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Rabia A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön