Garanti Bankası Bankamatik Mağdur Etti.

Cengiz B. |

Garanti Bankası 23.07.2014 /Saat 20:00-20:10 saatleri arasında (Ramazan Bayramı arefesinde) Kocaeli İzmit REAL Alışveriş merkezinde Bankamatiğin arızasından dolayı bankamatik herhangi bir uyarı yapmadan paramı alıkoydu,bayram öncesi her ne kadar olabilecek heryeri arasamda bayram öncesi paramı almayı başaramamam bir yana bayram sonrası yatırdıkları paramıda 300 TL eksik yatırdılar.Ben kendimi ve hesabımı bilen biri oldgm için Kamera kayıtlarını izlemeleri gerektiğini söyledğmde ise bunun mahkeme yoluyla izlenebileceğini söylediler.Sonuç olarak Bayram öncesi hem mağdur hemde paramın belli kısmından (300 TL ) oldum.. Tepki olarakta Garantideki tüm hesaplarımı otomatik ödemelerimi yavaş yavaş çekmeye başladım.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz B.
  22 Haziran
  09:55

  Tarafımla hiçbir şekilde sözlü ya da yazılı olarak irtibata geçilmemiştir... .Garanti Bankası şaşırtmıyor. Yine her zamanki gibi Showdan başka bir icraatı yok...

 • Cengiz B.
  29 Mayıs
  00:57

  Sayın Garanti Bankası. Lütfen insanları aptal yerine koymayın. Beni konuyla ilgili hiçbir şekilde hiçbir kimse aramamıştır. buradan bu şekilde yazarak insanlara konuyla ilgileniliyor havası vermeyin lütfen... paramı size hibe ediyorum.

 • Cengiz B.
  10 Nisan
  17:42

  Bahsini ettiğim konuyla ilgili Garanti Bankası\'na ait hiçbir birim tarafımla irtibata geçmemiştir...

 • Cengiz B.
  15 Ağustos
  11:39

  Bankanızla ilgili tüm birimelerle görüştüm ve hiçbir sonuç alamadım..Tüm aramalarımda kayıt almaktan başka bişey yapmıyorlar....sonuç hep sıfır...Mağduriyetimi gidermenizi rica ediyorum...

 • 15 Ağustos
  09:41

  Müşterimiz Cengiz B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş