Garanti Bankası Bankamatik Kartımı Bir Aydır ATM'de Kullanamıyorum.

Erhan Ç. |

Yeni basılan ve tarafıma teslim edilen 4796**** nolu kurumsal bankamatik kartımı 1 aydır ATM'de kullanamıyorum. Şikayetimi sürekli Küçükbakkalköy şubesi ve Perpa şubesindeki müşteri temsilcisine iletmeme rağmen sorun hala düzeltilememiştir. Bu sorun acilen düzeltmediği takdirde ve banka ile yaşadığım müşteri memnuniyetsizliği nedeniyle tüm hesaplarımı kapatıp, bir daha bu banka ile kesinlikle çalışmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

ATM Kart Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan Ç.
  18 Ağustos
  21:15

  Garanti Bankası kurumsal bankamatik kartımla ilgili sorunu hala çözememiştir. Sorunum hala devam etmektedir. ATM de kullanamıyorum, hesap hareketlerimi göremiyorum. Hesabımdaki mevduatımı göremiyorum. Şikayetimi yeniliyorum. 21. yüzyılda bir ayı aşkın Garanti Bankası'na ait... 0153 numaralı kurumsal kartımı kullanamamak utanç vericidir.

 • 14 Ağustos
  22:12

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)

  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu

  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu


  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş