Garanti Bankası Bankamatik Kartım Teslim Edilmedi.

Merve E. |

14.04.2014 tarihinde Garanti Bankası taksim şubesinden hesap açtırdım. Başvuru yapmadığım halde banka iş adresime bir kredi kartı gönderdi. Bankamatik kartım hala gelmediği için Beşiktaş şubesine başvurdum. 13.05.2014 tarihinde şubeye bankamatik kartımı acil olarak istediler ancak hala ne şubeye ne de adresime bankamatik kartım iletilmedi.

1,5 aydır para çekmek için bin bir güçlük çekmekteyim. 444 0 338 no'lu hattan şikayetimi iletmek için aradığımda gayet kaba bir bayan ben şikayetinizi aldım acil olarak istettim dedi. ( Tıpkı banka şubesindeki bayan gibi ). Acil teslimat süresini sorduğumda ise bana yapılacak birşey olmadığını onların sadece Aktif İleti'ye bu durumu yazılı olarak geçtiklerini belirtti.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  15:55

  Müşterimiz Merve E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş