30 Kasım 2015

Garanti Bankası Bankamatik Kartı Üyelik Aidatı.

Garanti Bankası çağrı merkezi tarafından kredi kartı satmak isteyen yetkili kişiye kredi kartı istemediğimi belirttim. Ertesi gün 7 yıldır bulunan fakat kullanmadığım Garanti Bankası mevduat hesabı kartıma 67,00 TL üyelik aidatı yansıtıldığı bilgisi telesekreter ile bildirildi.

Garanti Bankası mevduat hesabını 7 yıldır kullanılmadığı halde niye aidat yansıtılıyor? Garanti Bankası'nın misyonunda belirttiği müşterisine verdiği değer ve memnuniyet sağlama ilkesi ile çeliştiği bu durumun yani üyelik aidatı ücretinin iptali için gereğinin yapılmasını rica ederim.

Kerem 67 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Kerem E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön