Garanti Bankası Bankamatik Arızası!

İsmail Serhat V. |

Ordu Fatsa ilçesinde ikamet etmekteyim,16-17 Ocak tarihlerinde bankamatikten para çekmeye çalıştım ancak bankamatik arızasından dolayı para çekemedim. 17 Ocak Pazar günü acil ihtiyacım olmasından dolayı başka bir bankamatikten 25 TL komisyon vererek para çektim. Bankanın aksaklığı nedeniyle komisyon vermek zorunda kaldım. Komisyonun iade edilerek, gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Serhat V.
  22 Ocak
  17:50

  Merhaba, daha önce 17 Ocak 2016 tarihinde Ordunun Fatsa ilçesinde bulunan Garanti Bankası'na ait olan 3 ATM' ninde arızalı olması nedeniyle, başka bir bankadan 25 TL komisyon karşılığında para çekmek zorunda kalmamdan dolayı şikayette bulundum ancak Garanti Bankası'ndan bana yapılan geri dönüşte, bankanın bu konuyla alakalı yapacak birşeyinin olmadığını söylediler. Bir ilçede bankaya ait olan 3 atmde arızalı, kendi hatalarını telafi etmediklerinden dolayı komisyon vermek zorunda kalan benim ama banka hatayı üzerine almayarak mağduriyetimi gidermedi. Şikayetim halen giderilmedi. Burada önemli para değil bankanın haksız tavrı

 • 18 Ocak
  10:02

  Müşterimiz Sn. İsmail Serhat V. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş