Garanti Bankası Bankamatiğin Kartı Alıkoyması.

Yusuf D. |

10.09.2016 tarihinde Edremit şubeniz ATM'sine maaşımı çekmek için kartımı soktum ve hesabımı kontrol edip 2000 TL çekmek için giriş yaptım. Bekletildikten sonra kartıma banka tarafından alıkonulduğu yazısı geldi ve 444**** arama yazısı çıktı. Şahsen tereddüt ettim acaba dolandırıcılık mı yapılıyor diye bekledim bekledim değişen bir şey olmadı. Telefondan aradım söyledim kurban için para çekecektim kartımı yuttu, ATM paramı çekmek istiyorum dedim lakin güvenlik sebebiyle kartımı kapattırdılar. Daha sonra diğer müşteri temsilcisiyle İnternet Bankacılığını kullanayım dedim fakat kartım kapatıldığı için o da yardımcı olamadı. Sonuç olarak kurban parasını çekemedim ve mağdur edildim. Bu mağduriyetimin acilen giderilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde kurban kesemeyeceğim ve hakkımı helal etmiyorum. Ayrıca ATM'ye şifremi yanlış falan girmedim. Bunu da belirtmek isterim.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf D.
  18 Eylül
  22:16

  Elinize sağlık 10.09.2016 tarihinde bahsettiğim şikayet 16 Eylül'de yayımlandı... Geçti Bor' un pazarı sür eşeğini Niğde ye.

 • 16 Eylül
  09:28

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş