Garanti Bankası Bankamatiğe Sıkışarak Yırtılan Para.

İ.emre D. |

Beşiktaş Çarşı bankamatiğinde sıkışan ve yırtılan paranın yarısı elimde kalınca soluğu en yakın garanti şubesinde aldım. Bankodaki çalışanların kılavuzluğunda bir dilekçe düzenledim. Ardından yırtık paranın diğer yarısını vermeyi ve kanıt olarak dilekçeyle iletilmesini teklif ettim. Fakat gerek olmadığını söyleyerek geri çevrildi.

Ardından 2 gün sonra banka çalışanlarından birisi arayarak paranın diğer yarısına ihtiyaçları olacağını belirtti. Yarım banknotun da bankaya ulaştırılmasını sağladım tabii yine bir haftaya yakın süre geçti. O süreçten bugüne kadar hem maddi olarak sorun çözülmedi yani hesabıma para yatırılmadı hem de telefonla bir geri dönüş yapılmadı.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İ.emre D.
  23 Ocak
  20:44

  somut bir şekilde para hesabıma yatırılmadı.

 • 15 Ocak
  15:37

  Müşterimiz Sn. İ.Emre D.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş