03 Nisan 2013

Garanti Bankası Banka Kartı Yenilemesine Ücret Aldı!

Garanti Bankasının devam ettirmemeyi düşündüğüm 18**7 numaralı müşterisiyim. Hesaplarıma bağlı Paracardımın son kullanma tarihinin geçtiğini farketmediğimden dolayı 2-3 gün işlemlerimi yapamadım. Bankanın düşüncesizliği ve yeni kart göndermemesi çok ayrı bir konu fakat bahsetmek istediğim bu değil.

İnternet Şubesinde Paracardımı yenile seçeneğine bastığımda 3 gün boyunca hata aldım ve sonunda bunu çözebilmek için yeni Paracard talebinde bulundum. Yeni Paracardın niteliklerini belirledikten sonra onay sayfasında bankaca Kart Ücreti Kısmında 0, 0 TL yazmasına rağmen hesabımdan 10, 00 TL kart parası çekildi. Bu hukuken hile ile bir kişiye maddi bir zarar vermektir. Adını siz koyabilirsiniz.

Orhun 360 Okunma

Cevaplar

  • Orhun 05 Nisan 2013

    Sayın ORHUN KARABULUT, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 34500258 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Paracard Trink, trink özelliği sayesinde MasterCard PayPass okuyucusu bulunan tüm noktalarda 35 TL ve altı alışverişlerin şifresiz gerçekleştirilmesini sağlar. Aynı zamanda e-Cüzdan özelliği kullanılarak trink işlemler daha hızlı gerçekleştirilir 5170 **** **** 8812 numaralı kartınızın basım işlemleri için alınan tutarın iadesiyle ilgili talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Detaylı bilgi almak için 444 0 333 numaralı Alo Garanti hattımızla görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, Yazılan cevap aynen budur. Kartın özellikleri veya ne olduğu onay sayfasında 0,00 TL kart ücreti yazıp kart ücreti almanızı haklı göstermiyor. İyice zıvanadan çıktınız. 10 TL için müşteri kaybettiniz. Tüm varlığımı ve kartlarımı çekiyorum. Başka bir banka ile çalışacağım. En azından kart parası alsa da hile ile almayanından.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön