24 Nisan 2015

Garanti Bankası Banka Kartı Teslimi.

05/03/2015 tarihinde Ankara Garanti Bankası Ankamall Şubesinde 18 yaşındaki oğlum F** M***'in adına birlikte Hesap açtırdık. Müşteri temsilcisine oğlumla birlikte İlgili Formların hepsini doldurup verdik. İmzalarımızı attık. Adresimin güncellenmemiş olabileceğini düşünerek yeniden adres bilgilerini vereyim dedim. Görevli "gerek yok. " dedi.

Amacımız oğlumun bir banka kartının olması ve ona babasının gerekirse bir yakınımızın para yatırdığında kullanabilmesi idi. Ancak günler geçti banka kartı adresimize bir türlü teslim edilemedi. Bankayı aradım kargoda dedi. Halen bekliyoruz ki kart teslim edilecek. Oğlum öğrenci vakti olmuyor. Ben annesiyim hesaptaki parayı çekeyim diyorum ona da izin yok. Mağduruz.

Saniye 186 Okunma

Cevaplar

  • Saniye29 Nisan 2015

    Hayatının ilk Banka kartını alacak olan oğlum büyük bir hayal kırıklığına ve hüsrana uğradıktan sonra 21.yy Dünyasında artık bu bankanın benim hayatımda hiçbir önemi olamaz. Bir daha kapısından içeri girmemeye yemin ettim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Saniye Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön