20 Ocak 2015

Garanti Bankası Banka Hesap İşletim Ücreti Dökümü İçin Ücret İstiyor.

Garanti Bankası Aksaray merkez şubesinden açtığım hesabımdan 2011 yılında 35 TL hesap işletim ücreti alındı. Bu üretin kesildiğine dair Nevşehir sanayi şubesinden döküm istedim benden gişeye 50 TL ücret yatırırsam vereceklerini bildirdiler.

İadesini isteyeceğim miktardan daha fazla arşivden çıkarma parası isteniyor. 2008 yılından beri kredi kartını kullandığım banka ya yakıştıramadım bana hesap kesim dökümünün ücretsiz verilmesini istiyorum.

Ertuğrul 251 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul 20 Ocak 2015

    Bankanın müşteri hizmetleri bana dönüş yaptı ama sorunumu çözmedi ve 35 TL'lik hesap ücretinin hesap dökümü için arşivden çıkarma parası olarak 50 TL ücret alırız dedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Ertuğrul G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Ertuğrul 19 Ocak 2015

    Bankanın cevabı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön