23 Ekim 2015

Garanti Bankası Bana 207 TL'yi Vermemek İçin Mahkemede Dava Açmıştır.

Farklı yıllarda kullanmış olduğum kredi kartının 207 TL olan üyelik ücretinin Tüketici Mahkemesininde tarafıma iadesini kazandığım halde bu meblayı vermeyip 207 TL için bana sormaksızın ertesi gün mahkemede dava açmış. Müşteri memnuniyeti bu olsa gerek.

Muhammet 50 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet23 Ekim 2015

    bugün Garanti Bankası'ndan 207 TL alacam yerde davasından vazgeçmesi için 125 TL ödedim. hayatımda ilk defa bu banka yüzünden mahkemeliğim tüketici hakem heyeti kararı sadece formaliteymiş artık beni mahkemeye veren bankanın müşterisi olmak istemiyorum kartımı ve hesaplarımı kapattım. haklıyken haksız duruma düştüm. buradan Akbank'a teşekkür ediyorum axsess kartımdan 5 yıldır ücret almıyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Muhammet Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön