19 Mart 2013

Garanti Bankası Aylar Önce İptal Ettiğim Karta Aidat Kesilmiş!

Garanti Bankasından Money Visa ve Bonus Card kullanıyordum. birçok bilinçli müşteri gibi kredi kartı aidatımın iadesini istedim. Müşteri temsilcisi bunun mümkün olmadığını söyleyince kartımı kapattırmak istediğimi söyledim. O da peki beyefendi, şubemize gidip, borçlarınızı ödediğiniz takdirde kredi kartlarınızı kapattırabilirsiniz dedi.

Ben de bundan birkaç ay sonra işimden gücümden fırsat bulduğumda, birkaç ay sonraya taksitli olanlar da dahil olmak üzere bütün borçlarımı ödeyip her iki kredi kartımı da kapattım. Aylar sonra mailimde tesadüfen baktığım ekstrede 49 tl borç görüyorum. İnceliyorum, Kasım 2012'de kapattığım kartıma bir aidat daha kesilmiş. Ve yine şubeye yönlendiriliyorum.Etik?

Yavuz 25 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz 25 Mart 2013

    Garanti bankası kartımın hala aktif olduğunu. kredi kartı aidatının da normal bir şey olduğunu söylüyor. Ben bu tartışmayı aylar önce yapmış, bilmem kaç aylık taksidimi peşin ödeyip kartımın kapatılmasını istemiştim. Benim şu anda itiraz ettiğim, kartımın aktif bırakılması ve hiç kullanmadığım karta hiç bir şey olmamış gibi tekrar ve kasım ayında aidat kesilmesi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön