08 Nisan 2015

Garanti Bankası Ayazağa'da Bankamatik Yoğunluğu!

Öncelikle Garanti Bankası'nın Ayazağa bir bankamatik açtığı için teşekkür ederim ama maalesef bankamatik den hiç faydalanamıyorum. Ne zaman para çekmeye gitsem sürekli önünde 10 -15 kişi kuyruk var. Mecburen başka bankanın bankamatik ATM'sinden para çekmek zorunda kalıyoruz.
İşin özeti Ayazağa gibi bir yer bir tane bankamatik yetmiyor. Uygun bir yere 1 tane daha konursa para çekemeyen insanlar mağdur olmaz diye düşünmekteyim. Ayrıca Garanti Bankası mevcut değil semtimizde. Lütfen Garanti Bankası yetkilileri bu sesime kulak verin.

Nusret 250 Okunma

Cevaplar

  • Nusret 09 Nisan 2015

    iletişime geçildi ve bekliyoruz çözülecekmi diye.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Nusret Muhammet E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön