02 Temmuz 2014

Garanti Bankası Avans Puan Kullanım Sorunu.

Telefonuma gelen mesaj sonrasında avans bonus kullanımı için mesaj attım. 750 tl limitli kartıma 600 tl avans bonus tanımladılar ve akabinde müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerine avans bonusun kart limitime etki edip etmeyeceğini sordum ve eğer etki edecekse kullanmak istemiyorum dedim. Hayır etki etmeyecek dediler.

9 taksitte ödeneceği ve katılım ücreti kesileceğini söylediler. Tamam dedim ancak 1 ay sonra avans bonusun tamamı limitimden düşülmüş ve limit aşımına girmiş bulundum. Müşteri hizmetlerini, haklı müşteri hattını aramama rağmen olumlu cevap alamadım. Sorunum devam etmekte. Tbb bireysel hakem heyetine müracaat ettim, ancak sorunum devam ediyor.

Burcu 295 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 03 Temmuz 2014

    geri dönüş yapıp yapılacak birşey yok limit aşımı faizlerini sileriz o kadar demek ile bu iş çözülmüyor. avans bonus katılım bedeli aldınız, avans bonus faizi uyguladınız, yanlış bilgi verip limit aşımına neden oldunuz ve sayenizde ekstre borcumun tamamını ödememe rağmen halen kartımı kullanamıyorum, durumu da sadece şu cümleyle çözüyorsunuz: limit aşımı faizini sileriz. limit aşımı faizi dediğiniz aylık 1-2 tl. zaten onun kat kat fazlasını telefon masrafı olarak ödedim sayenizde. bu duyarsızlığınız yanlış. sonuna kadar hakkımı arayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşterimiz Burcu Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön