01 Temmuz 2015

Garanti Bankası ATM'sine Para Yatırırken ATM Paramı Yuttu.

Garanti Bankası'nın bir alışveriş merkezindeki ATM sine 5100 TL paramı yatırmak için gittim. 3000 TL verdim kabul etti geri kalan 2100 TL'yi para ekle yaparak verdim fakat bankamatik paranıza el konuldu deyip tüm parayı yuttu ve geri vermedi. Hesabıma ilk 3000 inde yatırmadı.

Geri kalan 2100 de. 5100 TL param yok oldu. Telefon ile arayarak şikayetimi yaptım minimum 3 en geç 7 gün içinde paramın hesabıma yatacağı söylendi. Ben bugün beş parasızım. Borçlarımı yatıramıyorum. Garanti Bankası gibi büyük bir bankanın böyle bir durumda 3 gün bekletmesi hiç hoş değil. Bu iş çözüldükten sonra banka tercihimi gözden geçirip değiştireceğim. 3 günlük bu süreç, bu anlamda çok önemli.

Tamay 368 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Tamay Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön