Garanti Bankası ATM'si Paramı Yuttu!

Sebnem Ö. |

Bugün saat 15:00 sularında bir hesaba para havale için gittim. Kartsız işlem yaptığım ATM'de ödeyeceğim tutar 60 TL havale ücreti ile 65 TL yatırdım. Para eski diye 5 TL'yi kabul etmedi. Parayı değiştirmek isterken paranız alıkoyulacaktır diye paramı yuttu ve geri vermedi. Havale ettiğim hesaba da aktarılmamış.Garanti Bankası'nın dikkatine...

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sebnem Ö.
  20 Ekim
  22:32

  personelin davranışı çok yanlış bide telefonda o kadar hakaret duydum ardından kumluca subesindeki bi bayanın arayıp şikayetinizi geri alın lütfen diye yalvarmasıda cabası.

 • 07 Ekim
  09:57

  Müşterimiz Sn. Şebnem Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş