Garanti Bankası ATM'si Paramı Yuttu!

Ömer İ. |

21.11.2013 Tarihinde Saat 13.00 civarında Garanti bankası ATM sinden 20.00 TL para çekmek istedim. Fakat hesabımdan para çıkışı olmasına rağmen ATM paramı vermedi. Aynı gün Müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim.Telefonda form doldurdum. En kısa zamanda ATM sayımı yapılıp paramı iade edileceği söylendi.

O tarihten sonra Müşteri hizmetlerini 3 defa daha aradım. İnternetten dilekçe yazdım. Aradan 1 Ay dan aşkın süre geçmesine rağmen ne arayan oldu neden soran oldu nede param yatırıldı. Ben 20.00 TL değildi 1 aylık maaşımı çekmiş olsam Garanti Bankası benim mağduriyetimi nasıl giderecekti. Bu kadar ilgisizliği Garanti bankasına şahsen yakıştıramadım.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  13:52

  Müşterimiz Sn. Ömer İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş