23 Ocak 2014

Garanti Bankası ATM'si Paramı Bloke Etti

20.01.2014 günü sabah 08.00'de garanti ATM'sine para yatırdığımı esnada ATM paramı bloke etti. Yani içine çekti fakat parayı hesabıma aktarmadı. Derhal bankayı aradım. Kayıt açtılar ekiplerin ATM'ye gelip inceleme yapacaklarını söylediler.

Bugün itibariyle 4 gün geçti fakat ne gelen var ne giden. Benim paramı bu kadar süre ile zapt etmeye ne hakkınız var. Sizin ATM'nizde ki hatayı ben paramı kaybederek mi çekmek zorundayım.
Müşteri odaklı bir firma olsaydınız derhal bir ekip gönderip, problemi çözerdiniz. 11 yıllık bir garanti müşterisi olmaktan artık utanıyorum.

Taner 101 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Taner E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön