29 Ağustos 2015

Garanti Bankası ATM'ler Çalışmıyor!

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Garanti Bankası'na ait 2 şube önü olmak üzere 5 adet ATM mevcut ancak gel gelelim 5'inden en az 3 tanesi haftada 4-5 gün arızalı. Ya para almıyor ya para vermiyor. Şube çalışanları ilgisiz, dış ATM'ler bizim sorumluluğumuzda değil deyip kestirip atıyorlar.

Maaş aldığım banka olmasa direkt ilişiğimi keserim ama elimiz mahkum. Kredi kartı, kredi, bireysel emeklilik üyeliği için temsilciler birbiriyle yarışıyor ama iş hizmet vermeye gelince en kötü banka Garanti Bankası!

Fatih 427 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Fatih İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön