20 Ekim 2016

Garanti Bankası ATM'den Yapılan Habersiz İşlemler...

Babama ait Garanti Bankası hesabından ATM üzerinden 3 farklı telefon numarasına 180'er liralık satış işlemi gerçekleştirilmiştir. Ancak bu durumun nasıl gerçekleştiği hakkında doyurucu bir bilgi alamadık. Daha sonra tekrar olup olmayacağını bilemiyoruz. Hesabından izinsiz satış yapılmasına rağmen bu durum banka tarafından geçiştirildi. Turkcell'e yönlendirdiler ve oradan dilekçe ve dekont ile iade edileceğini söylediler. Bu işlemin nasıl gerçekleştiği açıklanmadı, ATM'den kart bilgilerimin kopyalanıp kopyalanmadığını bunun ilerde tekrar gerçekleşmesinin engellendiği konusunda bilgi verilmedi üstü örtülüyor.

Çağla 769 Okunma

Cevaplar

  • Çağla 21 Ekim 2016

    Sikayetimizi bankaya dilekçe ile bildirdik fakat dilekçe, ATM den yapılan hırsızlığın 3D Secure ile yapıldığı gibi doğru olmayan bir gerekçe ile Garanti Bankası tarafından reddedildi. Dekontları incelemeyi teklif ettiğimizde ise bu bilgiye erişememe gibi bir gerekçe ile geçiştirilmiştir. Bize gösterilen bu tavır ve doğru olmayan bilgilendirme, bizi hukuki kanallarla hakkımızı aramaya yönlendirecektir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön