21 Kasım 2014

Garanti Bankası ATM'den Yapılan Fatura Ödemesi.

12.11.2014 tarihinde Garanti Bankası'nın ATM sinden Tedaş ait elektrik faturamı ödedim. 19.112014 tarihinde evin elektrik kesilmiş. Ertesi gün bankaya müracaat ettim onlarda merkezle görüşmem gerektiğini söylediler.

Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede ödemenin yapıldığını saatiyle beraber bana söyledi bende bana bir döküm verebilir misiniz diye sorduğumda şikayet formu oluşturduklarını sonucun ancak 3 ila 7 gün arasında belli olacağını paranın bana iade edileceğini söyledi.

Peki ben 1 hafta elektrik olmayan evde mi oturacağım açma kapama parasını kim ödeyecek 20 TL. Bankaların hepsi yanıltıcı, bende bankaya ait tüm kredi kartlarımı ve emeklilik sözleşmemi iptal ettiriyorum.

Sezgin 605 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin01 Aralık 2014

    20.11.2014 tarihinde garanti bankası telefon bankacığından yapmış olduğum görüşmede 12.11.2014 tarihinde atm den tedeş faturası ödemesi yaptığım belirtilmiştir. ancak paranın tedaşa ait faturaya gitmediği de tedaş tarafından bana söylendi. ben faturayı tekrar kendim ödedim evimin elektiriği kesildi. 2 gün elektiriksiz kaldım.şimdide garantinin cevabı; yapılan incelemede atm de herhangi bir hesap fazlalığı yok peki benim para nereye gitti. havayamı uçtu. bana bilgi verin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Sezgin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön