01 Ekim 2014

Garanti Bankası Atm'deki Yanlışlık!

Daha önce yazmam gereken bu mesajı, vakit bulamadığımdan dolayı yazamadım. Bankanızla olan ilişiğimi tamamiyle kesebilmek için paramın son halkasını 20.08.2014 tarihinde Samsun 56'lar ATM'inden çektim. Paranın bir kısmı bozuk para şeklinde geldi. Tahmin ediyorum ki benden önceki müşterinize de paranın bir kısmı bozuk para şeklinde verildi, ancak müşterinizin o 5 TL'lik bozuk para sesini arkadan geçen arabalardan dolayı duyamadı.

Ben de bu durumu fark eder, fark etmez aynı gün içerisinde 5 TL'yi hesabıma geri yatırdım. Bu paranın hesabımdan çekilerek o tarihlerde 56'lar ATM'in para çekip, eksik verildiğini iddia eden müşteriniz varsa iade edilmesini istiyorum. Kesinlikle aranarak bilgi verilmesin!

Alp 661 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimiz Alp U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön