13 Şubat 2014

Garanti Bankası ATM'de Unutulan Kart Anında Kullanıldı!

28/01/2014'de Kasımpaşa Garanti Bankası ATM'ye iş arkadaşıma ait olan karta 500 tl. yatırdım, yatırıldı makbuzunu aldıktan sonra kartı unutarak ayrılmışım. Kamera görüntülerini incelediğimizde 33 sn sonra yoldan geçen birinin gelip parayı çektiğini gördük. 33 sn sonra işlemin hala aktif olması bankanın ihmalidir.

Konuyu müşteri hizmetlerine ilettiğimde yapacakları bir şeyin olmadığını belirttiler.Dışarıda hizmet veriyorsanız müşterinizin de güvenliğini korumak zorundasınız.Konunun incelenip mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Demet 499 Okunma

Cevaplar

  • Demet17 Şubat 2014

    Cozum yok, henuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Demet Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön