Garanti Bankası ATM'de Sıkışan Paralarla İlgili Muhatap Yok.

John Bulent A. |

Garanti Bankası Osmaniye şubesi ATM 'ye gece kartıma para yatırdım. Makbuz vermedi ve işlem yapmadığınız için süre doldu diye bir mesaj aldım. Bayram öncesi ve hafta sonu olduğu için gece Müşteri hizmetlerini aradım. Şube ATM 'si olduğu için şubeye gitmem gerektiği söylendi. Hem hafta sonu, hem de bayram 9 gün her yer kapalı. Kartıma yatırdığım, parayı da kullanamıyorum ve hiçbir muhatap yok. Başka param da olmadığı için rezil bir şekilde Garanti Bankası'nın ATM 'sine sıkışan param için hiçbir muhatap bulamadım. Mağduriyetim kimsenin umurunda olmadığı için beş parasız kaldım bu bayramda. Sayın Garanti Bankası'nın açılmasını bekleyeceğiz. Allah Ferit Şahenk ve mal varlıklarına zeval vermesin. Keyfi yerindedir herhalde.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  10:26

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş