23 Mart 2016

Garanti Bankası ATM ve Alo Garanti Sorunları!

Konya Selçuklu ilçesinde lale Caddesi üzerindeki ve Karatay Busan şubesi önündeki ATM noktalarınız o kadar eski ve kullanışsız ki ne kart alıyor ne de kartsız işlemlerde para kabul ediyor. Çok eski ve kullanışsız cihazlarınız var. O kadar reklam yapıp kendinizi iyi tanıtıyorsunuz okey fakat 7/24 hizmet vermesi gereken cihazlarınız mağdur ediyor ve az önce kredi kartı ödemesi yapmak için ATM'ye gittim ama ATM' niz çalışmadığı için kartımın ödemesini yapamadım.

Şimdi bir de gecikme faizi yansıtırsınız, bunun sorumlusu kim olacak. Ayrıca telefon şubeniz ile görüşme başladığında sanki müşteriden uzak durur gibi sesli yanıt sistemiyle başlıyor ve istenilen menüye aktarılamıyorum.

Yıllardır çeşitli bankalarla çalışıyorum ama Garanti Bankası'nı bu kadar müşterisini mağdur eden bir banka olarak tanımazdım. Algılarım da ve reklamlarınızda beni yanılttığınız ve mağdur ettiğiniz için teşekkür ederim.

Hakan 75 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Hakan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön