Garanti Bankası ATM Paramı Yuttu, Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor.

Fatih Y. |

07/03/2014 saat 19:15 civarlarında Aydın-Koçarlı'daki Mobil ATM'den kartsız havale için parayı yatıracağım hesap numarasını yazdım, kendi TC Kimlik Numaramı ve Cep telefonumu yazdım. Normalde hesaba 250 TL gönderecektim; 6 TL işlem ücreti alıyormuş, para eklemem gerekti. Bende 20 TL ekledim ve toplamda 270 TL para yattı ATM'ye. Sonra bana göndereceğiniz paranın en fazla 10 TL fazlasını yatırabilirsiniz, paranız iade edilecektir şeklinde bir mesaj geldi.

Ben de onay deyip paramın iadesini beklemeye başladım. Para çıkışı olan bölme yaklaşık olarak 2 dakika açık kaldı ve daha sonra ekranda paranız alıkonulacaktır yazdı ve parama el koydu. 10 gündür sürekli Müşteri hizmetlerini aramama rağmen ilgilenilmedi.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  10:44

  Müşterimiz Fatih Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş