Garanti Bankası ATM Paramı Yuttu Banka Geri Vermiyor!

Nazlı N. |

28.10.2015 tarihinde saat 00.00 civarında Kayseri ambar Garanti Bankası ATM sinden para yatırırken ATM 200 TL mi vermedi. Paranıza el konulmuştur yazısı geldi bankaya bildirmeme rağmen banka paranın kendi hesaplarında olmadığını bildirdi. Geri vermedi paramın geri iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazlı N.
  21 Kasım
  11:21

  Garanti Bankası kadar sahtekar bir banka yok! ATM parama el koydu ama öyle bir para olmadığını söylüyorlar ben yalanmı söylüyorum! Buna bi çare bulunsun paramı istiyorum ben ne gerekiliyosa yapılsın kameraları kontrol etmek bu kadar zormu! Bankadaki gişe görevlisi öyle bi para hatırlıyorum diyor odaya girip çıkınca yok öyle bir para diyorlar bu ne biçim bi banka insanlar o paraları siz çalın diye kazanmıyor gereken yapılsın artık!

 • Nazlı N.
  19 Kasım
  21:39

  hiç bir şey yapmiyosunuz anca insanları kandirin hirsizlik bu!

 • 12 Kasım
  09:16

  Müşterimiz Sn. N. N. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş